Álláslehetőség kerékpárboltunkban!

Értékesítő munkatársat keresünk!

Dinamikusan fejlődő belvárosi kerékpárboltunkba értékesítőt keresünk főállásban és/vagy részmunkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • vevőkezelés, értékesítés (a vásárlók részére információ nyújtása a termékekről)
  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (pénztárkezelés, számlázás, megrendelések rögzítése, megrendelt termékek összekészítése, mailben érkezett érdeklődések megválaszolása, csomagfeladása)
  • bejövő hívások kezelése (telefonos megrendelések rögzítése)
  • áruátvétel, készletkezelés
  • üzlet rendben tartása (árufeltöltés, aktuális árak feltüntetése)
  • adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felhasználó szintű PC-ismeret (Word, Excel)

  • pénztár és készletkezelésre és más adminisztratív munkákra való alkalmasság

  • áruismeret (kerékpáros ruházat, alkatrészek, kiegészítők és kerékpárok ismerete)

  • kiváló kommunikációs képesség

  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • angol nyelvismeret

  • pénztár és készletkezelésben vagy más adminisztratív területen szerzett tapasztalat

  • kerékpár szerelői szakismeret és tapasztalat